Nil Avunduk
Soru-Cevap

EVRENE YARATIM MEKTUPLARI


-

Tarih : 27 Aralık 2012


KONU: EVRENE YARATIM MEKTUPLARI 

SORU: 

Nil Hanım Merhaba,

 

Ben yılbaşından önce bir yaratım mektubu yazmak istiyorum. Hayattan neler beklediğimi (maddi - manevi), nasıl bir hayat yaşamak istediğimi yazmak istiyorum. Yaratım mektubunu da hayal ettiğin hayatı yaşıyormuş gibi yaz demişti bir arkadaşım. Bu doğru mu? Yaratım mektubu diye bir şey var mı? 

 

Örnek: Şu an boğaz kıyısındaki evimdeyim, sevgilim bana harika bir kahvaltı hazırlamış, severek gittiğim bir işim var vb. bir mektup anlatmak istediğim.

Sevgilerimle

 

CEVAP: 

   Ben kendi isteklerimi bugüne kadar hep, isteklerimin önündeki engelleri temizleye temizleye yaşantıma getirdim. Bugüne kadar istemiş olduğum ve elde edemediğim şeylerin önündeki engelleri, kendi içimdeki olumsuz enerjileri bulup dönüştürerek açtım. Ben içsel temizlik nasıl yapılır onu biliyorum. Sizler içinizi temizlemeden bu kadar kirli zihinle, geçmişte yaşanmış bir çok olumsuz günün zihninizde kalan inançları ile ''yaratım mektupları'' yazarak yapacağınız, yaratım talebiniz size sadece olumsuzluk getirir.

 

   Sizin örneğinizden yola çıkarsak;

 

Boğaz kıyısındaki evinizdesiniz ve size kahvaltı hazırlayan sevgili.... gibi. Bu şekilde yazdığınız mektubun sonunda, böyle bir ev ve sevgili size tavsiyede bulunanlara göre gelebilir diye biliyorsunuz. Ancak sizin içinizde eskilerden kalan, erkekler beni aldatır diye bir inancınız varsa veya bütün erkekler aldatıyor diye bir inancınız varsa, sizin o hayalinizin sonunda siz sevgilinizin hazırladığı kahvaltıyı birlikte yiyerek, deniz manzaralı evinizden çıkıp işinize gittiğinizde, sevgiliniz eve bir kadın getirecektir. Yaratım ne oldu şimdi? Yarattığınızı zannettiğiniz yer ve ortam size acılarla dolu yer haline geldi. Benim bu tarifimi şu anda böyle evrene mektuplar yazan, toprağa mektuplar gömen herkes yaşıyor. Ancak neden yaşadıklarını araştırmıyorlar.

 

   Sizler hepiniz her gün evrene zaten isteklerinizi belirtiyorsunuz ve bu belirttiğiniz isteklerinizin gerçekleşmemesine neden olan içinizdeki engellerdir. O engelleri dönüştürdüğünüz zaman zaten her şey istediğiniz gibi olur ve sonucunda da güzel yaşarsınız.

 

   Benim öğrettiğim içsel temizlik sistemini doğru öğrenip, içinizi güzel güzel temizledikçe evren sizi yeni değişiminize göre her an algılar ve yeni algısına göre yani sizin yeni değişiminize göre hayatınıza olaylar gelir. Bir hafta sonra yapacağım 4 günlük seminere katılıp yeni seneye çalışmaları doğru öğrenmiş ve hayatta takıldığınız yerlerin sebeplerini kendi içinizde bulup, dönüştürerek girmenizi tavsiye ederim.

 

Sevgilerimle,

 

Nil AVUNDUK

Devamı için tıklayınız